Firma HCS deco s.r.o je výhradní dovozce samolepicích fólií d-c-fix a dalších dekorativních produktů německé společnosti Hornschuch AG. Součástí nabídky firmy HCS deco je kromě výrobků společnosti Hornschuch AG sortiment tapet, fototapet, dekorací, obkladů stěn včetně veškerých doplňkových výrobků pro tapetování (tmely, lepidla, penetrace apod.)

• Ucelená nabídka všech typů a druhů tapet (papír, vinyl, vlies, textil, kov, přírodní materiály atd.) umožňuje realizovat dekoraci stěn ve všech typech interiérů, včetně veřejných objektů (např. hotely, restaurace apod.)
  • V nabídce jsou i luxusní tapety pro nejnáročnější zákazníky (tato skupina tapet není v nabídce eshopů ani hobbymarketů ).
  • HCS deco nabízí přes 100 tapetových katalogů předních světových výrobců (např. RASCH, Marburg, Vitrulan/ sklovláknité tapety, BN, Etro, Raschtextil, Hohenberger, Élitis, Casamance, Sahco, Caselio, Parato, Kolizzart, Behang, Esta, Limonta a dalších) + více než 10.000 vzorů tapet
  • Přes 1000 položek skladem
  • Samozřejmostí jsou veškeré certifikáty a technické listy
  • Poskytujeme odborná poradenství, 3D konfigurace místností včetně konečné realizace ve spolupráci s firmou Váš tapetář
  • Doplňkovým sortimentem jsou prostírání, ubrusovina, dekorativní šablony
  • Jsme jedním ze zakládajících členů společenství firem CZECHDECOTEAM a dodnes zde aktivně působíme

Patříme sice mezi menší firmy, ale svým férovým a vstřícným přístupem chceme zajistit společně nám i našim zákazníkům dosažení velkých výsledků.